+ 421 908 710 829

info@beautymutti.sk

Jazyk:

O nás

Milé kojace mamičky,

ktoré ste zablúdili až sem na našu stránku, aj vo Vás vyvolávajú vyťahané tričká s výstrihom po kolená pocit nekomfortu, gombičkové košele Vám akosi nesedia a pri kojacich tričkách z obmedzenej  komerčnej ponuky Vám naskakuje panika? Máte obavy, že si dlhú dobu neoblečiete nič, čo sa Vám bude skutočne páčiť a čo Vám bude naozaj sedieť? Váš šatník je plný pekných šiat, ale čo z toho, keď sa v nich nedá pohodlne kojiť a strihy akosi nesedia na Vašu novú konfekčno – nekonfekčnú veľkosť?

Áno,  tak podobne sme to vnímali a cítili aj my. Šatník plný pekných šiat, ale čo z toho, keď si ich nemôžeme obliecť, lebo sa v nich nedá kojiť, keď to potrebuje naše dieťa. Preto sme sa rozhodli potešiť Vás, kojace mamičky, ktoré máte v sebe túžbu držať krok s aktuálnou módou a zároveň bez obmedzení nakojiť Vaše dieťa v šatke, v nosiči, vedľa kočíka na lavičke, na oslave, skrátka kdekoľvek a kedykoľvek.

Móda od Beauty Mutti voní ženskosťou, chutí jedinečnosťou a je silná vďaka svojej praktičnosti. Veď každá mutti chce byť  predsa aj beauty, či už ju čaká rodinná oslava, svadba, krst, gril party, letná dovolenka alebo len prechádzka do parku na zmrzlinu!

Naša ponuka je zatiaľ len na začiatku, no postupne sa bude dopĺňať, preto sledujte našu FB stránku, kde budeme avízovať všetky novinky, možno práve niektorá  z nich je tá NAJ pre Vás!

Tešíme sa, že Vás budeme môcť potešiť!

Beauty Mutti